Literackie życzenia spełniają się w bibliotece: wrzuć propozycję pod kapelusz grzybka
W bibliotece miejskiej nawet lato może być czasem magicznych odkryć literackich, a wszystko za sprawą wyjątkowej inicjatywy, która pozwala czytelnikom na spełnianie literackich życzeń.

Letnie zbiory w bibliotece - czas na nowe książki

Choć najwięcej grzybów można znaleźć jesienią, nasza lokalna biblioteka udowadnia, że lato również może być owocne. Dzięki specjalnemu projektowi "Z książką pod kapeluszem", czytelnicy mają szansę decydować o tym, jakie książki pojawią się na półkach Oddziału dla dzieci i młodzieży.

Jak działa magiczny grzybek spełniający literackie życzenia?

W centralnym miejscu biblioteki stanął niezwykły, ozdobny grzybek, pod którego kapeluszem można wrzucać swoje literackie propozycje. Jeśli marzysz o wypożyczeniu konkretnego tytułu, którego nie ma w zbiorach, wystarczy, że napiszesz swoją sugestię i wrzucisz ją do kapelusza grzybka. To świetna okazja, aby wpłynąć na ofertę biblioteki i znaleźć na półkach swoje ulubione książki.

Oddział dla dzieci i młodzieży - przestrzeń tworzona przez młodych czytelników

Oddział dla dzieci i młodzieży to miejsce, w którym najmłodsi czytelnicy mogą rozwijać swoje pasje i zainteresowania. Dzięki inicjatywie "Z książką pod kapeluszem" dzieci i młodzież mają realny wpływ na to, jakie książki będą dostępne. To doskonały sposób na promowanie czytelnictwa i angażowanie młodych ludzi w życie biblioteki.

Dołącz do zabawy i spełnij swoje literackie marzenia!

Jeżeli masz pomysł na książkę, którą chciałbyś zobaczyć w bibliotece, nie zwlekaj! Przyjdź do biblioteki, napisz swoją propozycję i wrzuć ją pod kapelusz grzybka. Dzięki temu możesz przyczynić się do wzbogacenia zbiorów i sprawić, że biblioteka stanie się jeszcze bardziej atrakcyjnym miejscem dla wszystkich czytelników.


Na podst. Biblioteka