Filia biblioteki w Będzinie zamknięta od 13 czerwca do odwołania

Biblioteka Publiczna poinformowała o czasowym zamknięciu kilku swoich filii w czerwcu. Utrudnienia są związane z inwentaryzacją oraz innymi pracami organizacyjnymi. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i prosimy o wyrozumiałość.

  1. Filia nr 5 w Grodźcu będzie zamknięta od 13 do 21 czerwca.
  2. Filia nr 7 na Zamkowym będzie nieczynna od 10 do 21 czerwca.
  3. Filia nr 9 na Podłosiu będzie zamknięta od 10 do 14 czerwca.

W związku z planowanymi pracami organizacyjnymi, Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna ogłosiła zamknięcie kilku swoich filii na określone dni w czerwcu. Czytelnicy muszą liczyć się z pewnymi utrudnieniami, jednak są one konieczne dla poprawy jakości usług bibliotecznych.

Filia nr 5 w Grodźcu będzie nieczynna od 13 do 21 czerwca z powodu inwentaryzacji księgozbioru. Jest to standardowa procedura, która ma na celu dokładne sprawdzenie i zaktualizowanie zasobów biblioteki.

Filia nr 7 na Zamkowym również będzie zamknięta, ale na dłuższy okres – od 10 do 21 czerwca. Prace organizacyjne w tej filii mają na celu poprawę warunków dla czytelników oraz usprawnienie działania biblioteki.

Najkrótszy okres zamknięcia dotyczy Filii nr 9 na Podłosiu, która będzie nieczynna od 10 do 14 czerwca. Tutaj również przeprowadzane będą prace mające na celu poprawę funkcjonowania biblioteki.

Biblioteka Publiczna przeprasza za wszelkie niedogodności i prosi czytelników o wyrozumiałość. Wszystkie te działania mają na celu podniesienie jakości usług i komfortu korzystania z zasobów bibliotecznych.


Źródło: Biblioteka Publiczna w Będzinie