Wystawa uczniów Liceum Sztuk Plastycznych w bibliotece miejskiej
Już 17 czerwca w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – III edycja projektu „Pasje i talenty”. Jest to niepowtarzalna okazja, aby podziwiać prace uczniów z Liceum Sztuk Plastycznych im. T. Kantora w Dąbrowie Górniczej, które będą prezentowane w jedynej w Polsce pracowni witrażu szkół artystycznych.
  1. Wystawa rozpocznie się o godzinie 16:30.
  2. Zaprezentowane będą prace uczniów z Liceum Sztuk Plastycznych im. T. Kantora.
  3. Występ solistki Opery Śląskiej w Bytomiu, Marioli Płazak-Ścibich.
  4. Organizatorzy: Samorząd Liceum Sztuk Plastycznych w Dąbrowie Górniczej.

Biblioteka w Będzinie po raz kolejny otwiera swoje drzwi dla młodych artystów, umożliwiając im zaprezentowanie swojego talentu i pasji. Wydarzenie to jest doskonałą okazją do zobaczenia, jak młodzi twórcy rozwijają swoje umiejętności w unikalnej pracowni witrażu.

Wystawa „Pasje i talenty” to nie tylko okazja do podziwiania artystycznych dzieł, ale również do uczestnictwa w kulturalnym wydarzeniu, które uświetnią występy artystyczne. Gościem specjalnym tegorocznej edycji będzie Mariola Płazak-Ścibich, solistka Opery Śląskiej w Bytomiu, której występ z pewnością doda blasku całemu wydarzeniu.

Organizatorzy, czyli Samorząd Liceum Sztuk Plastycznych w Dąbrowie Górniczej, zadbali o to, aby każdy odwiedzający poczuł się wyjątkowo i miał możliwość obcowania ze sztuką na najwyższym poziomie. Wystawa jest nie tylko prezentacją talentów, ale także inspiracją do dalszego rozwoju dla młodych artystów.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji do spotkania z młodymi talentami i ich wyjątkowymi pracami. Już 17 czerwca o godzinie 16:30 w głównym budynku Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Będzinie. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników sztuki i kultury!


Urząd Miejski