Jakie firmy ze Śląska zajmują się czyszczeniem elewacji?

Czyszczenie elewacji samodzielnie może być kłopotliwe, warto w takim przypadku skorzystać z pomocy specjalistów. Dziś sprawdzamy, które firmy na Śląsku zajmują się myciem elewacji, czytajcie dalej, jeśli akurat szukacie fachowca, który zadba o wasz budynek.

UmyjemTo, czyszczenie elewacji w Cieszynie

Firma UmyjemTo z Cieszyna zajmuje się czyszczeniem elewacji różnego rodzaju. Przedsiębiorstwo to oferuje usługi czyszczenia budynków mieszkalnych, budynków komercyjnych czy administracji publicznej. Szczegółową ofertę firmy UmyjemTo, można znaleźć na ich stronie: https://umyjemto.pl/uslugi/czyszczenie-elewacji-2/, a z usług mogą skorzystać spółdzielnie mieszkaniowe, wspólnoty, deweloperzy, czy osoby prywatne. Niewątpliwie zaletą jest fakt, że wycena usługi czyszczenia elewacji jest całkowicie darmowa, wystarczy tylko skontaktować się z firmą.

Alpingol, firma alpinistyczna

Alpingol to firma alpinistyczna, która działa na obszarze województwa śląskiego i pomorskiego. Alpiniści przemysłowi z Alpingol oferują mycie i malowanie elewacji, czyszczenie paneli fotowoltaicznych, dachów, ale także inne prace wymagające dostępu linowego. Czyszczenie elewacji odbywa się przy użyciu profesjonalnej chemii oraz urządzenia wysokociśnieniowego.

Elevatio z Katowic

Elevatio to katowicka firma, która zajmuje się czyszczeniem dachów, kostki brukowej czy elewacji. Firma oferuje profesjonalne czyszczenie elewacji z cegły, z blachy, czy budynków przeszklonych. Firma posiada 12-letnie doświadczenie z zakresu mycia fasad budynku. Warto dodać, że Elevatio oferuje swoim klientom próbę mycia i darmową wycenę usługi.

Cleanline

Firma Cleanline z siedzibą w Ćwiklicach oferuje kompleksowe usługi z zakresu mycia elewacji, okien i dachów, usuwania graffiti, czy odśnieżania. Warto dodać, że przedsiębiorstwo posiada także filię w Mesznej, dzięki czemu z usług tej firmy mogą skorzystać także mieszkańcy spoza Katowic i okolic. Z usług firmy mogą skorzystać zarówno klienci prywatni, jak i większe firmy.

Alemaras

Ale Maras to firma z Wodzisławia Śląskiego, która zajmuje się profesjonalnym myciem elewacji, kostki brukowej, paneli fotowoltaicznych czy hal przemysłowych. Warto zajrzeć na stronę przedsiębiorcy, ponieważ znajduje się tak kalkulator kosztów, który pozwoli oszacować, koszt czyszczenia elewacji.

Czyszczenie elewacji suchym lodem – Inmago

Inmago to jedna z niewielu firm, która oferuje profesjonalne czyszczenie suchym lodem. Ta firma z Wodzisławia Śląskiego zajmuje się czyszczeniem elewacji domów jednorodzinnych, bloków mieszkalnych, jak i przestrzeni biurowych czy przemysłowych. Fachowcy z Inmago oferują maszynowe czyszczenie posadzek, odkurzanie wykładzin biurowych czy mycie elewacji hal przemysłowych.

Alpineco

Jeśli potrzebujemy zlecić czyszczenie elewacji w dostępie linowym, warto zgłosić się do firmy Alpineco Cleaning, która oferuje specjalistyczne usługi alpinistyczne. Odpowiednio przeszkoleni fachowcy na zlecenie wykonają kompleksowe czyszczenie elewacji hal i magazynów, mycie fasad i usuwanie graffiti ze ścian budynków.

Mavent

Mavent to specjaliści od szeroko rozumianego czyszczenia, w ofercie firmy znaleźć można mycie okien, dachów, kostki brukowej, hal namiotowych, ale także inne, mniej spotykane usługi, jak np. pranie wykładzin dywanowych, chorowanie posadzek i powłok hydrofobowych. Warto wspomnieć także o tym, że firma Mavent oferuje abonament na prace porządkowe.

Specjalistów od mycia elewacji na Śląsku nie brakuje, jak widać. Warto dokładnie zapoznać się z ofertą każdej firmy, ponieważ mogą korzystać one z różnych metod czyszczenia ścian budynków.