W dniach 20 – 23 czerwca 2023 roku w Zawierciu odbędą się Mistrzostwa Polski Policji w Piłce Siatkowej. Zapraszamy chętne drużyny do udziału! Zespoły mogą liczyć maksymalnie 12 policjantów. Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 12 czerwca br. Szczegóły tego sportowego wydarzenia oraz karta zgłoszeniowa znajdują się w regulaminie, który zamieszczamy w załączniku. Mistrzostwa swoim honorowym patronatem objął Komendant Główny Policji.

Zgodnie z Kalendarzem Imprez Sportowych Województwa Śląskiego, w dniach 20 – 23 czerwca 2023 roku w Zawierciu odbędą się Mistrzostwa Polski Policji w Piłce Siatkowej. Zorganizuje i przeprowadzi je Wydział Doboru i Szkolenia KWP w Katowicach przy współpracy z Urzędem Miasta w Zawierciu, Starostwem w Zawierciu, Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Zawierciu oraz Zarządem Wojewódzkim NSZZ Policjantów Województwa Śląskiego. Wydarzenie swoim honorowym patronatem objął Komendant Główny Policji gen. insp. dr Jarosław Szymczyk.

Celem tego sportowego przedsięwzięcia jest m.in. podnoszenie poziomu ogólnej sprawności fizycznej, promowanie zdrowia i aktywnego wypoczynku poprzez udział w rywalizacji sportowej oraz popularyzacja gry w piłkę siatkową.

Serdecznie zapraszamy reprezentacje poszczególnych jednostek Policji do wzięcia udziału w turnieju. Zespoły mogą liczyć maksymalnie 12 zawodników – policjantów, w tym wskazane jest uczestnictwo w drużynie minimum jednej policjantki. Organizatorzy dopuszczają do udziału w zawodach emerytowanych stróżów prawa. Termin zgłoszenia drużyn upływa z dniem 12 czerwca 2023 roku.

Osoba do kontaktu w sprawie zawodów: asp. sztab. Albert Semeniuk tel.: wew. 851 17 88 lub tel. kom. 609 961 202.

Pliki do pobrania

  • Regulamin Mistrzostw Polski Policji w Piłce Siatkowej
    39.86 KB