Pogrążeni w głębokim smutku zawiadamiamy, że w dniu 11 stycznia 2023 roku w następstwie powikłań związanych z układem krążeniowym zmarł nasz kolega asp. szt. Tomasz Bugajski. Czeladzki policjant pozostawił pogrążoną w żalu rodzinę oraz przyjaciół. W imieniu kierownictwa, policjantów i pracowników cywilnych KPP w Będzinie, jego najbliższym i przyjaciołom składamy wyrazy głębokiego współczucia. Dziękujemy również wszystkim, którzy uczestniczyli w uroczystości pogrzebowej.

Kilka dni temu w następstwie powikłań związanych z układem krążeniowym wywołanych zawałem mięśnia sercowego zmarł nasz Kolega i Przyjaciel aspirant sztabowy Tomasz Bugajski.

Policjant od początku swojej kariery trwającej blisko 32 lata związany był z czeladzkim komisariatem. Początkowo pełnił służbę w Plutonie Pogotowia Policyjnego i Patrolowania, by od 2000 roku kontynuować ją na stanowisku Dyżurnego Komisariatu Policji w Czeladzi. Przez te wszystkie lata Tomek dał się poznać jako profesjonalista posiadający bogatą wiedzę i duże doświadczenie zawodowe. Zawsze był otwarty na potrzeby innych, niezawodny w codziennych zadaniach. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci jako ciepły, uśmiechnięty i pogodny kolega.

Pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę i przyjaciół, a także nas wszystkich, którzy z nim pracowali i znali Go. W naszych sercach i pamięci trwać będzie na zawsze. Dziękujemy wszystkim, którzy w minioną sobotę uczestniczyli w ostatniej drodze naszego kolegi...

Cześć Jego pamięci!