Będzińscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na ulicy Katowickiej w Czeladzi. Kierujący pojazdem skoda z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z jedni, a następnie uderzył w drzewo, w wyniku czego poniósł śmierć na miejscu. Apelujemy do uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i przestrzeganie obowiązujących przepisów, aby uniknąć tak tragicznych zdarzeń w przyszłości.

Do wypadku drogowego doszło w sobotę (23.07 br.) przed godziną 20.00 na ulicy Katowickiej w Czeladzi. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 57-letni kierujący samochodem osobowym marki Skoda jechał w kierunku Siemianowic Śląskich, w niewyjaśnionych okolicznościach nagle zjechał z jezdni, a następnie uderzył w drzewo, które znajdowało się przy drodze, w wyniku czego poniósł śmierć. Na miejscu zdarzenia drogowego, pod nadzorem prokuratora, pracowali policjanci z będzińskiej drogówki i grupa dochodzeniowo-śledcza z technikiem kryminalistyki.

Czynności w sprawie trwają, a policjanci apelują o ostrożność, przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, aby w przyszłości uniknąć tak tragicznych w skutkach zdarzeń. Sprzyjająca pogodowa aura nie oznacza przyzwolenia na szybszą jazdę.