Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Będzin

Policjanci z Czeladzi poszukują sprawcy kradzieży katalizatora z samochodu. Osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny prosimy o pilny kontakt. Szybka reakcja może zaniechać kolejne tego typu zdarzenia.

W ostatnim czasie na terenie powiatu będzińskiego odnotowano kradzieże katalizatorów z samochodów. W jednym przypadku w Czeladzi, dzielnicy Piaski na Osiedlu Dziekana, kamera jednego z samochodów zarejestrowała sprawcę. Osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, którego sylwetkę przedstawiają zdjęcia z miejsca zdarzenia, prosimy o pilny kontakt z Komisariatem Policji w Czeladzi tel. 47 85 365 10 i tel. 47 85 365 21(policjant prowadzący postępowanie – st.sierż. Robert Żelichowski) lub z najbliższą jednostką policji pod numerami alarmowymi 112 i 997. Informacje można również przekazać za pomocą poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. a także anonimowo za pomocą formularza „POWIADOM NAS” zamieszczonego stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Będzinie.

  • Mężczyzna trzymający telefon w prawej ręce w bordowej kurtce.
  • Sylwetka mężczyzny ustawionego bokiem trzymającego w prawej ręce telefon komórkowy koloru czarnego. Mężczyzna ubrany jest w bordową kurtkę.
  • Sylwetka mężczyzny ustawionego bokiem trzymającego w prawej ręce telefon komórkowy koloru czarnego. Mężczyzna ubrany jest w bordową kurtkę.