Kosmetyki odgrywają w życiu wielu z nas dużą rolę. To w dużej mierze dzięki nim nasza cera jest zadbana, włosy wyglądają na zdrowe i cali prezentujemy się świeżo. Jednak kosmetyki pielęgnacyjne to nie wszystko. Dają one owszem często bardzo ładne zapachy, jednakże najbardziej wyczuwalną aurę dają nam perfumy wysokiej jakości. To one właśnie potrafią wyrazić najwięcej o nas. Używając perfum luksusowych, ekskluzywnych od dobrych producentów z pewnością ludzie zaczną doceniać aurę perfum, których używamy. Ma tu duże znaczenie w wielu sytuacjach np. rozmowach o pracę, spotkaniach z płcią przeciwną czy chociażby spotkaniach ze znajomymi. Jakich perfum jednak najlepiej używać? Bardzo dobrą marką okazuje się Bottega Veneta dostępna na stronie drogerii indizio - https://indizio.pl/pl/producer/Bottega-Veneta/458#

Co charakteryzuje tą firmę?

Bottega Veneta jest przede wszystkim bardzo ekskluzywną firmą dla klientów o wysokich wymaganiach. Oferuje ona bardzo ciekawe, wyraziste i eleganckie zapachy damskie i męskie. Jednak ta włoska firma nie zawsze zajmowała się produkcją perfum. Kiedyś produkowała głównie wyroby skórzane dla wymagających klientów. Po 2001 roku firma ta dołączyła do Gucci Group, gdzie dzięki dobremu kierownictwu Bottega Veneta zaczęła produkować bardzo dobre perfumy z wyraźnymi skórzanymi nutami, co stało się charakterystyczne dla tej firmy i świadczy o jej tradycji. Dziś marka jest bardzo popularna i doceniana przez wiele osób na całym świecie. Jakie perfumy tej marki warto sprawdzić?

Bottega Veneta Knot

Bottega Veneta Knot jest zapachem damskim. Bardzo eleganckim i wyrazistym. Można poczuć w nim romantyzm i kobiecą elegancję. Zapach ten jest kompozycją nut kwiatu pomarańczy, limonki, mandarynki, róży i lawendy. To bardzo kobiecy kwiatowy zapach, który skradnie serce niejednego mężczyzny z racji na swoją zmysłowość, aurę romantyzmu i kobiecej elegancji. 

Bottega Veneta Eau Sensuelle

Bottega Veneta Eau Sensuelle to woda perfumowana dla kobiet. Jest to kolejny bardzo wyrazisty zapach charakteryzujący się luksusem i elegancją. Łączy on nuty kwiatów i owoców i utrzymuje się bardzo długo. Jest bardzo uniwersalny, można go używać zarówno do pracy jak i na rozrywkowy wieczór. 

Bottega Veneta Eau Absolue

Eau Absolue to bardzo ciekawa orientalna kompozycja zapachowa również dla Pań. Wyczuwalne nuty mirtu, neroli, jaśminu oraz lawendy nadają temu zapachowi wspaniałą aurę. To bardzo ciekawa oferta pasująca na chłodniejsze dni. Wiele nowoczesnych i wymagających kobiet z pewnością doceni ten zapach.

Bottega Veneta Pour Homme

Zapach Pour Homme jest z kolei męskim zapachem. Jest to zapach idealny dla ambitnego i eleganckiego mężczyzny. Wyczuwalne nuty skórzane świetnie komponują się z nutami drzewnymi takimi jak aromaty sosny nadając niepowtarzalny efekt, który świetnie uwydatnia najlepsze męskie cechy. Zapach ten również utrzymuje się bardzo długo. Dzięki zastosowaniu nut skórzanych nie tylko możemy poczuć elegancję, ale również tradycję firmy Bottega Veneta.

Jak ładnie pachnieć?