Nowa jakość w Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Będzinie

1 min czytania
Nowa jakość w Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Będzinie

Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Będzinie przeszła metamorfozę, która z pewnością wpłynie na jakość wsparcia dla mieszkańców!

  • Nowe możliwości w Będzinie dzięki modernizacji poradni
  • Wsparcie finansowe na rozwój narzędzi diagnostycznych

Nowoczesne wnętrza oraz nowe wyposażenie to tylko niektóre z efektów zakończonego remontu, który ma na celu poprawę komfortu zarówno dla pracowników, jak i osób korzystających z usług poradni.

Nowe możliwości w Będzinie dzięki modernizacji poradni

W Będzinie zakończył się długo oczekiwany remont Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Przestrzenie placówki zostały gruntownie odnowione, co znacząco podnosi standardy oferowanych usług. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu, pracownicy poradni będą mogli jeszcze skuteczniej wspierać dzieci i młodzież w rozwoju oraz radzeniu sobie z trudnościami.

Wsparcie finansowe na rozwój narzędzi diagnostycznych

Podczas uroczystego otwarcia wyremontowanych pomieszczeń Starosta Będziński Sebastian Szaleniec oraz członkowie Zarządu Powiatu Będzińskiego, Anna Zakrzewska-Zamora i Zdzisław Banasiak, przekazali dyrektor poradni Annie Łoś czek o wartości 20.000 zł. Środki te zostaną przeznaczone na zakup narzędzia diagnostycznego Ados-2, które umożliwi jeszcze lepszą ocenę potrzeb dzieci i młodzieży. Zakończenie remontu to nie tylko poprawa estetyki budynku, ale przede wszystkim krok w stronę lepszego wsparcia dla lokalnej społeczności. To wydarzenie pokazuje, jak ważne jest inwestowanie w edukację i zdrowie psychiczne najmłodszych mieszkańców powiatu.
Wg inf z: Powiat

Autor: krystian