Które firmy w Będzinie i okolicy wykonują ekspertyzy dendrologiczne?

Przeprowadzenie ekspertyz dendrologicznych jest niezbędne do kompleksowej identyfikacji drzewostanu oraz oceny jego stanu. Takimi usługami zajmują się specjalistyczne firmy, które przeprowadzają profesjonalne badania. Jeśli interesuje Cię, kto w Będzinie i okolicach wykonuje ekspertyzy dendrologiczne, czytaj dalej!

Ekspertyzy dendrologiczne z Taxus

Pierwszą opisywaną przez nas firmą, która zajmuje się wykonywaniem ekspertyz dendrologicznych na terenie Śląska, jest Taxus. Warto zaznaczyć, że jest to przedsiębiorstwo z wieloletnią tradycją, bowiem już od trzech pokoleń zajmuje się ono badaniami drzew i nie tylko. Taxus oprócz wykonywania ekspertyz dendrologicznych ma w swojej ofercie wiele innych usług leśniczych, szerzej opisanych na stronie internetowej www.taxus.pl , do których zaliczyć można działania arborystyczne, pielęgnacje terenów zielonych czy frezowanie i karczowanie pni.

Park Leśny ekspertyzy dendrologiczne

Gliwicka firma Park Leśny zlokalizowana przy ul. Ustroń 3 działa na rynku od 1991 roku świadcząc usługi związane z drzewami, począwszy od prowadzenia dokumentacji, aż do wykonawstwa. Warto zaznaczyć, że pracownicy Parku Leśnego posiadają specjalne uprawnienia, dzięki którym mogą wykonywać prace na terenie zabytkowych terenów i pomnikach przyrody. Przedsiębiorstwo to wykonuje prace nie tylko w obrębie województwa śląskiego, ale również na terenie całego kraju.

Forest Expert z Bielska-Białej

Firma Forest Expert z Bielska-Białej kompleksowo zajmuje się opieką nad terenami zielonymi. Korzystając z usług tego przedsiębiorstwa, można mieć pewność, że stan biocenozy zostanie wnikliwie zdiagnozowany, przeprowadzona zostanie odpowiednia pielęgnacja oraz zabiegi dostosowane do potrzeb zieleni. Bielska firma Forest Expert dba o piękne, zdrowe oraz przede wszystkim bezpieczne drzewostany, dzięki takim usługom, jak: ekspertyzy dendrologiczne, inwentaryzacje dendrologiczne, opinie ornitologiczne i chiropterologiczne, ekspertyzy herpetologiczne czy ocena zdrowia danego drzewa.

Ekspertyzy dendrologiczne Arboris

Ekspertyzami dendrologicznymi w okolicach Będzina zajmuje się również firma Arboris. Siedziba firmy znajduje się w Tworogu, przy ul. Starowiejskiej 42. Specjaliści pracujący w tym przedsiębiorstwie zajmują się badaniami drzew, sprawdzaniem wytrzymałości, wydawaniem opinii dendrologicznych oraz zarządzaniem drzewostanem w konkretnej okolicy. Zaznaczyć trzeba również, że firma Arboris pochwalić się może zespołem doświadczonych specjalistów posiadających dużą wiedzę.

Pielęgnacja drzew Piotr Kamiński

Pielęgnacja drzew Piotr Kamiński to firma mająca ponad 30-letnie doświadczenie. W ofercie tego przedsiębiorstwa obok ekspertyz dendrologicznych znajdują się również usługi związane z wycinkami.

Jak widać, w okolicach Będzina jest wiele firm zajmujących się wykonywaniem ekspertyz dendrologicznych. Często tego typu przedsiębiorstwa wykonują usługi nie tylko w swojej okolicy, ale również na terenie całego kraju, dzięki czemu nie powinno być problemu ze znalezieniem odpowiedniej firmy.