Gdzie wybielić zęby na Śląsku?

Na Śląsku znajduje się wiele klinik dentystycznych, sporo z nich z nich oferuje specjalistyczne wybielanie zębów. Trudno zdecydować się na konkretne miejsce, ponieważ metod rozjaśniania uzębienia jest całe mnóstwo! W dzisiejszym artykule sprawdzamy, gdzie na Śląsku można wybielić zęby oraz jaką metodą.

Rewadent, wybielanie zębów w Katowicach

Rewadent posiada aż trzy kliniki, w różnych dzielnicach Katowic – na Ochojcu, Wełnowcu oraz na Giszowcu. Centrum stomatologii Rewadent ma bogatą ofertę medyczną i stomatologiczną. W klinikach Rewadent można zdecydować się na wybielanie zębów różnymi sposobami, popularne to metoda nakładkowa, lampa wybielająca Beyond czy przy użyciu Lasera BTL.

Katowiccy Artyści Uśmiechu

Artyści Uśmiechu to klinika stomatologiczna, która znajduje się naprzeciwko parku Śląskiego, przy ul. Chorzowskiej w Katowicach. Stomatolodzy dobiorą dla pacjenta indywidualną metodę wybielania zębów. Warto wspomnieć, że Artyści Uśmiechu oferują m.in. wybielanie zębów martwych lub z wykorzystaniem lampy Zoom.

Studio Stomatologii i Implantologii Trzebinia

W Trzebini, niecałe 30 km od Katowic znajduje się specjalistyczne studio stomatologii. Klinika działa od 1996 roku i oferuje szereg zabiegów dentystycznych, w tym oczywiście – wybielanie zębów. W Trzebini zęby można rozjaśnić metodą nakładkową oraz przy użyciu systemu Prevdent, który polega na wybielaniu zębów wraz z ich odwrażliwianiem.

4Dent w Fabryce Porcelany w Katowicach

Na Nikiszowcu, w Fabryce Porcelany znajduje się klinka 4Dent, która oferuje rozjaśnianie zębów bez szkody dla uzębienia czy szkliwa. Stomatolodzy wybielanie przeprowadzają przy użyciu nadtlenku wodoru oraz karbamidu. Trzeba jednak pamiętać, że efekt bieli nie utrzymuje się na wypełnieniach oraz uzupełnieniach protetycznych, kolor wybielania można jedynie dopasować do pozostałym zębów.

Centrum Stomatologiczne Atria

Na Śląsku znajduje się centrum stomatologiczne, które ma oddziały aż w 5 różnych miastach: w Katowicach, w Chorzowie, w Mysłowicach, Rudzie Śląskiej oraz w Siemianowicach Śląskich. W Centrum stomatologicznym Atria można skorzystać z usług stomatologicznych, ale także z zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. W tej klinice również możemy skorzystać z zabiegu wybielania zębów, który przeprowadza się przy użyciu lampy Beyond.

Klinika Implantologii i Estetyki Stomatologicznej Gliwice

Dr Hercka to Klinika Implantologii i Estetyki Stomatologicznej w Gliwicach, przy ul. Malinowskiego 11. Gabinet ten specjalizuje się w stomatologii zachowawczej i estetycznej, dzięki czemu pacjenci mogą liczyć na piękny i biały uśmiech. Wykonać tu można także zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej jak i z implantologii.

Udente

Udente to klinika dentystyczna, która propaguje holistyczne podejście do zdrowia, a tym samym zachęca do regularnej i świadomej pielęgnacji zębów. Z usług Udente można skorzystać aż w trzech różnych miastach, a mianowicie w Katowicach, w Rudzie Śląskiej i Sosnowcu. W Udente można wykonać zabieg wybielania zębów lampą i preparatem Prevdent lub metodą nakładkową.

Na Śląsku prawie każda klinika dentystyczna oferuje wybielanie zębów, warto jednak zrobić rozeznanie i sprawdzić, z jakich metod korzysta. Na uwagę zasługuje laserowe wybielanie zębów lub przy użyciu lampy Beyond.