Nietypowe zastosowania myjki do okien!

Zastanawiasz się, jakie są nietypowe zastosowania myjki do okien? Nowa generacja zasilanych bateryjnie myjek do okien umożliwia komfortowe i szybkie mycie okien, a także innych gładkich powierzchni. Możliwość dokładnego odsysania wody wraz z brudem z każdej czyszczonej powierzchni umożliwia doskonały efekt – bez smug, zacieków czy osadu. Ergonomiczny uchwyt oraz poręczny kształt tego urządzenia gwarantują wygodną obsługę nawet w trudno dostępnych miejscach. Przeczytaj o tym jak wykorzystać myjki do okien podczas codziennych porządków. 

Jak działają myjki do okien? 

Akumulatorowe myjki do okien Kärcher to niewielkie urządzenia, które sprawiają, że mycie okien staje się znacznie prostsze i przyjemniejsze. Dzięki korzystaniu z myjki nie musimy nosić ciężkich wiader, szorować i polerować okien, a także stosować wielu rodzajów ściereczek i innych pozornie niezbędnych akcesoriów. Okna umyjemy znacznie szybciej, bez nadmiernego wysiłku i kontaktu z brudem. Efektem tego są zawsze lśniąco czyste szyby bez zacieków, smug oraz nieestetycznych śladów po kroplach.

W czym tkwi wyjątkowość myjek do okien z linii WV (Window Vacuum), które można znaleźć w ofercie Kärcher? Myjki, takie jak na przykład myjka do okien WV 2 PREMIUM BLACK EDITION działają w oparciu o konstrukcję analogiczną do odkurzacza, dokładnie zasysają one wodę wraz z wcześniej rozpuszczonym brudem z czyszczonej powierzchni. Główne elementy tego urządzenia to listwa zbierająca, ssawka oraz turbina ssąca, która wytwarza ciśnienie sprawiające, że ciecz trafia do zbiornika. W efekcie cała powierzchnie jest sucha już po jednym przeciągnięciu, a po skończonej pracy wystarczy opróżnić pojemnik bez kontaktu z brudną wodą. 

Nietypowe zastosowania myjki do okien – poznaj je wszystkie! 

Jak wskazuje nazwa głównym zastosowaniem myjki do okien jest po prostu czyszczenie okien, z którym doskonale radzi sobie każdy model. Ponadto, dzięki temu, że może pracować we wszystkich pozycjach, dokładnie myje ona nawet skomplikowane i nietypowe okna, w tym te ze szprosami czy dachowe. Myjka została skonstruowana jednak z myślą o odciąganiu wilgoci ze wszystkich powierzchni gładkich, nie tylko powierzchni szklanych.

Jak można wykorzystać myjkę do okien podczas codziennych porządków? Wyczyścić nią lustra, płytki, szklane blaty stołów, szklane drzwi, kabiny prysznicowe, szyby samochodowe, okapy ze stali nierdzewnej, laminowane fronty, płyty grzewcze, szklane balustrady, witryny, a także wszelkie inne wodoodporne powierzchnie gładkie. W każdym z zastosowań myjka gwarantuje dokładnie taki sam końcowy efekt – skuteczne odsysanie wilgoci i pozostawienie suchej powierzchni. Nie potrzebujesz już polerować czy dokładnie wycierać do sucha, co oszczędza wiele czasu podczas codziennych domowych porządków. 

Gdzie jeszcze możesz wykorzystać myjkę do okien? 

Jak już zdążyłeś się dowiedzieć, myjka do okien Kärcher to wszechstronne urządzenie, które niezastąpione jest podczas czyszczenia okien, ale także podczas porządków w kuchni czy łazience. Dokładnie umyjesz za jej pomocą kabinę prysznicową czy płytę indukcyjną, nie martwiąc się o uciążliwe zbieranie nadmiaru wilgoci czy zacieki. Ponadto urządzenie to przyda się na co dzień także do zbierania rozlanego napoju czy osuszania blatów kuchennych po sprzątaniu.

Myjka do okien, wbrew swojej nazwie, posiada wiele interesujących zastosowań, które ograniczone są wyłącznie Twoją wyobraźnią. Sprawdza się ona wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba usuwania nadmiaru wilgoci z powierzchni. Ponadto oszczędza ona czas, a także pomaga uniknąć nadmiernego wysiłku podczas czyszczenia gładkich powierzchni.