Już jutro 13 maja br. w hali sportowej katowickiego oddziału prewencji zainteresowani służbą w Policji będą mogły sprawdzić, jakie wymagania stawiane są kandydatom. Po raz kolejny Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach organizuje zajęcia dla wszystkich chcących zmierzyć się z torem przeszkód, który należy pokonać w policyjnym teście sprawności fizycznej. Zapraszamy do uczestnictwa i czekamy na zgłoszenia!

Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach prowadzi działania informacyjne, dające możliwość poznania specyfiki i charakteru służby w Policji. Projekt powstał z myślą o potrzebach młodych ludzi - absolwentów szkół średnich planujących związać swoją drogę zawodową z Policją, a także wszystkich osobach, które chcą zasilić szeregi naszej formacji oraz sprawdzić, jak w praktyce wygląda rekrutacja do służby. Podczas organizowanych przez katowicką komendę wojewódzką zajęć, zainteresowani mają możliwość praktycznego poznania etapu postępowania kwalifikacyjnego, jakim jest test sprawności fizycznej. Przystąpienie do testu sprawności fizycznej pozwoli zainteresowanym sprawdzić swoje umiejętności i kondycję fizyczną, ale także zdiagnozować ewentualne elementy wymagające poprawy, co umożliwi w przyszłości pozytywne zaliczenie testu sprawności fizycznej podczas formalnej procedury kwalifikacyjnej do służby w Policji.

Zapraszamy zainteresowanych do udziału w zajęciach otwartych, które odbędą się 13 maja br. w hali sportowej Oddziału Prewencji Policji w Katowicach przy ulicy Koszarowej 17. Poprowadzą je instruktorzy Wydziału Doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.
Czekamy na Wasze zgłoszenia. Zajęcia odbędą się w trzech turach o godz.:

  • 8.00
  • 10.00
  • 12.00

Ze względów organizacyjnych osoby zainteresowane udziałem w zajęciach proszone są o wcześniejszy kontakt na adres mailowy lub telefonicznie.

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • 723645738

Testy nie są w żaden sposób zobowiązujące. Są tylko szansą na spróbowanie swoich sił. Ponadto uczestnicy mają okazję dowiedzieć się, jak wyglądają wybrane etapy postępowania kwalifikacyjnego, jakie możliwości daje służba w Policji oraz jakie wymagania musi spełnić kandydat, marzący o zawodzie policjanta.

Zapraszamy na kolejne odsłony projektu!

Jeśli zamierzasz do nas dołączyć, wszystkie potrzebne informacje znajdziesz tutaj.