Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Będzin

Autem, samolotem, a może rowerem? Jakie są Twoje plany na wakacje?

Powoli wielkimi krokami zbliżają się upragnione wakacje i czas urlopowy. Niektórzy już dawno wykupili wakacje w biurze podróży, inni jeszcze przeglądają oferty, a inni zamiast leżenia na plaży wolą bardziej aktywny wypoczynek i wybierają krótsze lub dłuższe wyprawy rowerowe. Dla osób, które boją się wsiąść do samolotu lub po prostu relaksują się przy prowadzeniu pojazdu, inne wakacje niż wakacje samochodem nie wchodzą w grę!

Koniecznie zadbaj o przegląd techniczny

Warto pamiętać, zwłaszcza jeśli dystans do przejechania jest duży i wybieramy się na wakacje zagranicę, o przeglądzie technicznym auta. Zazwyczaj robimy to raz w roku przy okazji wykupywania składek na kolejny rok, ale warto poświęcić chwilę i wybrać się jeszcze raz do mechanika, szczególnie jeśli nasze auto nie jest pierwszej młodości. Pamiętajmy, że chodzi przede wszystkim o bezpieczeństwo nasze i najbliższych, a także innych przypadkowych osób mijanych po drodze. Kiedy nawet niewielka usterka uniemożliwiająca jazdę zdarzy nam się zagranicą, możemy być pewni, że wizyta u mechanika w Polsce oszczędziłaby nam pieniędzy i przede wszystkim niepotrzebnego stresu.

Nie żałujmy pieniędzy na własne bezpieczeństwo!

Ktoś, kto odkładał długo na wyjazd i oszczędzał mimo pilnych domowych wydatków, może czuć się nieco zakłopotany, jeśli w wyjazdowym kosztorysie nie znalazł się przegląd auta. Wakacje tuż tuż i ciężko czasem wyczarować dodatkową gotówkę na wizytę u mechanika. Nie ma nic na świecie ważniejszego niż bezpieczeństwo i zdrowie swoje i rodziny, także nie warto oszczędzać w takiej sytuacji! Na szczęście na rynku znajduje się wiele ofert pożyczek i chwilówek, które pomogą tymczasowo załatać taką dziurę w budżecie. Nie odmawiając sobie ani wakacji, ani przeglądu samochodu, będziemy mogli beztrosko pojechać na upragniony urlop bez stresu związanego z dziwnymi odgłosami w aucie lub nie do końca działającym ręcznym.

Nie zrażajmy się przerażającymi opowiadaniami przekazywanym z ust do ust o licytacji domów z powodu wziętej pożyczki. Wybierzmy renomowaną i znaną firmę pożyczkową, weźmy chwilówkę za darmo dla nowych klientów, sprawdźmy dla spokojnego snu wskaźnik RRSO i cieszmy się wspaniałym urlopem!