Filia nr 9 - Podłosie nieczynna 22 września
Informujemy mieszkańców, że Filia nr 9 - Podłosie będzie zamknięta w najbliższy piątek, 22 września. Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z tym faktem i prosimy o wyrozumiałość.

Przerwa w pracy Filia nr 9 - Podłosie

Filia nr 9 - Podłosie, znana z szerokiej oferty książek i przyjaznej atmosfery, niestety będzie nieczynna w piątek, 22 września. Powodem zamknięcia są prace konserwacyjne, które mają na celu poprawę komfortu korzystania z placówki.

Dlaczego warto odwiedzać Filia nr 9?

Filia nr 9 - Podłosie to miejsce, które przyciąga wielu mieszkańców dzięki bogatej kolekcji książek oraz organizowanym wydarzeniom kulturalnym. Jest to przestrzeń, w której każdy może znaleźć coś dla siebie, od literatury pięknej po książki naukowe. Regularne wizyty w bibliotece to także doskonała okazja do wspierania lokalnej społeczności i rozwijania swoich zainteresowań.

Przeprosiny za utrudnienia

Rozumiemy, że zamknięcie biblioteki może sprawić niedogodności, zwłaszcza dla stałych bywalców. Chcemy jednak zapewnić, że prace konserwacyjne są niezbędne i mają na celu zapewnienie lepszych warunków dla wszystkich odwiedzających. Dziękujemy za zrozumienie i przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Prosimy o wyrozumiałość i zapraszamy do odwiedzenia biblioteki w innym terminie. Szczegółowe informacje na temat godzin otwarcia oraz planowanych wydarzeń można znaleźć na stronie internetowej biblioteki.


Na podst. MiPBP w Będzinie