Kto w Będzinie i okolicach zajmuje się bezinwazyjnym usuwaniem wgnieceń?

Metoda PDR to technika, którą często stosuje się do naprawy uszkodzeń karoserii po gradobiciu. Wiele osób cieszy się walorem estetycznym samochodu, jednak nie wolno zapominać o koniecznych naprawach, które mogą poprawić wygląd samochodu. Poniżej przedstawiamy więc, kto zajmuje się bezinwazyjnym usuwaniem wgnieceń w okolicach Będzina.

Usuwanie wgnieceń PDR z MWalczak

Warsztat MWalczak zajmuje się usuwaniem wgnieceń karoserii już prawie 15 lat. Ich siedziba mieści się w Mesznej przy ulicy Słonecznej 3. W ramach oferty specjaliści ci są w stanie usunąć wgniecenia powstałe w wyniku między innymi gradobicia, stłuczek parkingowych, szkód transportowych i komunikacyjnych, aktów wandalizmu czy nawet spadających jesienią kasztanów. Dzięki zastosowaniu bezinwazyjnej metody PDR opisanej na stronie internetowej www.wgniecenia.pl nie powinno być konieczności dodatkowego szpachlowania lakierowania czy naruszania oryginalnej blach. Warto wspomnieć, że decydując się na bezawaryjną naprawę karoserii techniką PDR w warsztacie MWalczak, cały proces może potrwać nawet krócej niż 40 minut.

Warsztat PDR Atum Plus

Atum Plus to ogólnopolska firma, która od dłuższego czasu zajmuje się usuwaniem drobnych oraz większych wgnieceń z karoserii samochodów w całym kraju. Swoją zagłębiowską siedzibę posiadają oni zaraz obok Będzina, w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Południowej 2a. Specjaliści z Atum Plus z dużą uwagą podchodzą do spraw ekologii, co tłumaczy wykorzystywanie technologii PDR. Naprawa karoserii bez malowania zużywa bowiem zauważalnie mniej energii oraz wytwarza niej odpadów, niż klasyczna metoda blacharska. Warto wspomnieć również, że klienci właśnie tego warsztatu mogą liczyć także na przeprowadzenie takich prac, jak naprawy panelowe, inspekcje pojazdów, a nawet detailing samochodowy.

Usuwanie Wgniotek

Jeśli jesteś z Będzina, jedną z bardziej interesujących ofert, może okazać się ta, którą przedstawia warsztat Usuwanie Wgniotek z Sosnowca. Blacharze ci mają bowiem w swojej ofercie nie tylko bezinwazyjne usuwanie wgnieceń PDR, ale również możliwość przeprowadzenia całej operacji u klienta. Oznacza to więc, że będąc w Będzinie i nie mając czasu na wyjazd, specjaliści z Sosnowca mogą przyjechać z całym sprzętem PDR, aby naprawić Twój samochód. Jeśli jednak preferujesz wizytę w warsztacie stacjonarnym, Usuwanie Wgniotek można znaleźć w Sosnowcu przy ulicy Orląt Lwowskich 114, a więc niedaleko Designer Outlet Sosnowiec.

Jak więc widać, bezinwazyjne usuwanie wgnieceń PDR jest dość popularne w okolicach Będzina. Jeśli szukasz pomocy, warto skontaktować się na przykład z warsztatem MWalczak. Wartą uwagi alternatywą w Dąbrowie Górniczej może być Warsztat PDR Atum Plus, a jeśli zależy Ci na naprawie pod twoim domem, skontaktuj się z firmą Usuwanie Wgniotek.