Wyjątkowa pamiątka i piękny prezent – ślubny album to najlepszy sposób na utrwalenie wspomnień

Najważniejsze wydarzenia w życiu, zwłaszcza tak radosne, zasługują na szczególne upamiętnienie – dlatego album na ślub, pomimo upływu lat, wciąż pozostaje najlepszym rozwiązaniem!

Oczywiście, wszyscy – a przynajmniej prawie wszyscy – mamy nieustannie przy sobie telefon komórkowy z wbudowanym aparatem i kamerą. W każdej chwili możemy wyjąć urządzenie i zrobić zdjęcia czy filmy, po to aby zachować wspomnienia na przyszłość. Problem – a może nie tyle problem, co specyfika – w tym, że większość tych ujęć nigdy nie wychodzi poza pamięć telefonu. Pozostają tam aż do przypadkowego usunięcia czy wymiany urządzenia na nowszy model. O ile w przypadku jakże lubianych zdjęć posiłków nie stanowi to większej przeszkody, o tyle już w przypadku ważniejszych fotografii ich utrata mogłaby okazać się bardzo bolesna.

Dlatego – mimo że cały świat jest już cyfrowy – warto wciąż drukować najważniejsze fotografie umieszczać je w specjalnym albumie. Z pewnością dotyczy to właśnie zdjęć ślubnych.

Jaki album na ślub i na zdjęcia z wesela wybrać?

Ponieważ jest to wyjątkowa okoliczność, także album nie powinien być całkowicie zwyczajny. Doskonale sprawdzi się więc album na ślub ze spersonalizowaną okładką – ozdobioną fotografią małżonków lub samodzielnie wskazanymi napisami. Dzięki temu już na pierwszy rzut oka wiadomo będzie, że to naprawdę szczególna książeczka.

WSPOMNIENIE to przykład zachwycający prostotą i minimalizmem – symboliczna ilustracja na okładce niczym nie umniejsza jednak zawartości. Mało tego, stanowi dla niej doskonały kontrast i wprowadzenie zarazem. PREZENT DLA PARY to z kolei propozycja bardzo charakterystyczna, a to za sprawą szarej okładziny introligatorskiej, która posłużyła do przygotowania oprawy. Na niej umieszczona została symboliczna grafika z miejscem na najważniejsze informacje – nazwisko świeżo upieczonych małżonków oraz datę ślubnej uroczystości. MIŁOŚĆ I PRZYJAŹŃ to zaś album na ślub, który sprawdzi się także przy innych okazjach – na rocznice, na urodziny, na święta. To pomysł na piękny prezent dla pary i na pewno wszystkie obdarowane w ten sposób osoby będą niemal wniebowzięte!

Album na zdjęcia PREZENT DLA PARY na ślub

Jakie zdjęcia umieścić w ślubnym albumie?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta – takie, jakie chcesz. Na pewno nie zaszkodzi przeplatanie oficjalnych zdjęć z uroczystości bardziej „zakulisowymi fotkami” pokazującymi ludzką stronę wydarzenia. Niech fotografie pokazują emocje państwa młodych przed, w trakcie oraz po uroczystości. A jeśli obawiasz się, że niektóre ujęcia mogłyby okazać się aż nazbyt nieoficjalne i nie wszystkim należałoby je pokazywać, zawsze możesz zdecydować się na dwa albumy – ten oficjalny do pokazywania „publicznie”, np. dalszej rodzinie i ten nieoficjalny, przeznaczony wyłącznie dla najbliższych.

A po najciekawsze pomysły na album na ślub zajrzyj już teraz na Crazyshop.pl – wybieraj spośród najbardziej efektownych, personalizowanych modeli!