Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Będzin

Nowe mieszkania w Piastowie. Tańsza alternatywa dla Warszawy

Warszawa oferuje mieszkania w zaporowo wysokich cenach. To właśnie tam trzeba zapłacić obecnie nawet ponad 10 tysięcy złotych za jeden metr kwadratowy nieruchomości. Znacznie niższe ceny proponują miejscowości zlokalizowane wokoło stolicy, między innymi Piastów. Ile kosztują nowe mieszkania od dewelopera w Piastowie?

Piastów – nowe mieszkania od deweloperów

Piastów jest miejscowością położoną niedaleko Warszawy, bardzo dobrym dojazdem do jej centrum. To właśnie tutaj swoje mieszkania kupuje coraz więcej osób, które szukają alternatywy dla drogich nieruchomości w stolicy.

Naprzeciwko oczekiwaniom klientów wychodzą deweloperzy, którzy oferują obecnie szeroką gamę nowych inwestycji w Piastowie dla najbardziej wymagających klientów poszukujących tanich nieruchomości.

Zalety zakupu nowego mieszkania w Piastowie:

  • przystępne ceny nieruchomości,
  • łatwe połączenie z Warszawą,
  • szeroka gama nowych mieszkań do wyboru,
  • dobrze rozwinięta infrastruktura,
  • atrakcyjne tereny zielone w okolicy,
  • możliwość zamówienia mieszkania z wykończeniem pod klucz.

Ceny mieszkań w Piastowie – mieszkania od deweloperów

Gdy chodzi o nowe mieszkania Piastów jest bardzo atrakcyjną cenowo propozycją dla klientów szukających własnego „M”. W tym przypadku ceny nieruchomości zaczynają się już od około 6 tysięcy złotych za jeden metr kwadratowy. Oczywiście, większe, lepiej zlokalizowane lokale o wyższym standardzie są droższe – tutaj koszty to około 7-8 tysięcy złotych za jeden metr kwadratowy.

Z dokładnymi ofertami można zapoznać się na stronach internetowych deweloperów.