Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Będzin

Zostaliśmy zaproszeni na świętowanie pierwszej rocznicy urodzin dziecka naszej bliskiej znajomej? Brzmi fajnie, tylko jak zawsze głównym problemem jest pytanie: Jaki prezent kupić tak małemu dziecku? Okazuje się, że wybór jest dużo większy niż mogłoby to się z pozoru wydawać.

Prezenty dla małego dziecka

Jakie prezenty wybrać dla małego dziecka? Wybór jest ogromny.

Domki

Małe dzieci lubią chować się i uciekać przed wzrokiem innych. Uwielbiają również budować sobie domki z przeróżnych zasłon, stołków i innych tego typu rzeczy. W sklepach znajdziemy całą gamę atrakcyjnych i niedrogich gotowych namiotów wykonanych z wytrzymałych i bezpiecznych elementów, które z pewnością spodobają się każdemu dziecku.

Konik na biegunach

Co prawda termin "konik na biegunach" wyszedł już z powszechnego użycia, ale w sprzedaży znajdziemy teraz tzw. bujacze o różnych kształtach, kolorach i rozmiarach. Bujanie znakomicie stymuluje układ równowagi dziecka i ułatwia mu późniejszą naukę pewnego chodzenia.

Skoczki

Skoczki to małe gumowe przedmioty, przypominające kształtem zwierzątka. Niemal każde dziecko lubi podskakiwać, ale nie jest to aż takie proste zadanie jak nam, dorosłym, się wydaje. Gumowy skoczek wymaga jednak od dziecka umiejętności zachowania równowagi i zdolności siedzenia.

Pchacze i ciągacze

O ile większość osób podchodzi bardzo negatywnie do chodzików, tak pchacze to zupełnie co innego. Pomagają one dziecku utrzymać równowagę, ale nie wykonują za nich całej pracy. Decydując się na zakup pchacza powinniśmy zainteresować się lekkimi i miękkimi modelami (w przypadku mniejszych dzieci) lub wytrzymałymi, drewnianymi (w przypadku starszych dzieci).

Z drugiej strony barykady mamy ciągacze. Gdy dziecko zaczyna chodzić, chce by wszystko inne podążało za nim. Tak narodziła się idea ciągaczy czyli zabawek, które dziecko może wszędzie za sobą pociągnąć.

Klocki

Niemal każde dziecko uwielbia bawić się klockami. W sprzedaży znajdziemy zarówno duże plastikowe klocki, które nadają się dla tych najmniejszych dzieci (pamiętajmy, że nie powinny mieścić się one w buzi) jak i popularne Lego, które przeznaczone jest już dla starszych maluchów. Jako prezent dla rocznego dziecka najlepiej sprawdzą się duże, kolorowe klocki.

Książeczki

Mimo że roczne dziecko nie będzie jeszcze czytało książek, to z pewnością zatrzyma się na chwile wzrokiem na kolorowych obrazkach. W sklepach znajdziemy także specjalne książeczki, które wspierają naukę mowy u dziecka.

Lalki i samochodziki

W tym wieku nie powinno patrzeć się na płeć dziecka, ale najlepiej jest pozwalać mu bawić się czymkolwiek chce. Z tego też powodu lalki i samochodziki to świetny pomysł na prezent zarówno dla małego chłopca jak i dziewczynki. Najlepszym pomysłem będzie mała ciężarówka na sznurku, w której dziecko będzie mogło wozić swoje zabawki

Jak widać, pomysłów na prezenty dla dziecka jest co niemiara. Teraz trzeba tylko dopasować swój budżet i wybrać ten, który najbardziej przypadnie nam i obdarowywanemu dziecku do gustu. Powodzenia!

Więcej informacji

Wejdź na stronę sklepu https://www.ministerstwogadzetow.com/ i zobacz pomysły na prezent dla każdego

Prezenty dla małych dzieci - upominek na roczek