Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Będzin

Policjanci z Czeladzi ponownie zatrzymali mieszkańca tego miasta, podejrzanego o kradzieże sklepowe. 20-latek, który szczególnie upodobał sobie słodycze, z czekoladowych jajek z niespodzianką przerzucił się na bombonierki. Jego łupem padło tym razem ponad 60 czekoladowych bombonierek wartych prawie 1000 złotych. Grozi mu nawet 5 lat więzienia.

Od dłuższego czasu 20-letni mieszkaniec Czeladzi znany jest miejscowym stróżom prawa. Pomimo młodego wieku, na swoim koncie mężczyzna ma już wiele występków takich jak groźby, czy drobne kradzieże na szkodę swoich bliskich. W połowie stycznia br. młody czeladzianin zatrzymany został na kradzieży czekoladowych jajek niespodzianek. Zamiłowania do słodyczy najwyraźniej nie ostudziło spotkanie ze stróżami prawa i prokuratorem. W minioną środę 20-latek po raz kolejny dokonał kradzieży w jednym z czeladzkich marketów. Tym razem jego łupem padły 63 czekoladowe bombonierki.  Mężczyzna wpadł dzięki informacjom, jakie stróże prawa otrzymali jeszcze zanim pracownicy sklepów zorientowali się, że są okradani.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.