Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Będzin

Policjanci z będzińskiej patrolówki, którzy na początku listopada uratowali życie 12-letniego chłopca, zostali wyróżnieni przez Starostę Będzińskiego. Pan Sebastian Szaleniec podziękował mundurowym za zaangażowanie i bohaterską postawę. Stróże prawa otrzymali listy gratulacyjne oraz bony upominkowe.

Starosta Będziński zaprosił wczoraj Komendanta Powiatowego Policji w Będzinie inspektora Arkadiusza Więcka oraz dwóch jego policjantów do siedziby starostwa. Sierżant Paweł Wadas i sierżant Bartłomiej Janus na początku listopada uratowali życie 12-letniego chłopca. Zaangażowanie i bohaterska postawa mundurowych została dostrzeżona i doceniona ze strony Starosty Będzińskiego. Pan Sebastian Szaleniec, który dowiedział się o interwencji mundurowych z portali społecznościowych, postanowił osobiście im podziękować. Policjanci zostali wyróżnieni listami gratulacyjnymi oraz bonami upominkowymi. Dzięki błyskawicznej interwencji mundurowych udało się uniknąć tragedii, a ich zachowanie stanowi wzorzec do naśladowania.

List gratulacyjny dla Komendanta Powiatowego Policji w Będzinie.

  • Starosta Będziński stoi przed policjantami i przemawia do nich, w ręce trzyma listy gratulacyjne i bony upominkowe. Za starostą stoi Komendant Powiatowy Policji w Będzinie.
  • Starosta Będziński wręcza policjantowi list gratulacyjny oraz bon upominkowy. Na zdjęciu znajdują się jeszcze dwaj nieumundurowani policjanci, na czele z Komendantem Powiatowym Policji w Będzinie.
  • Komendant Powiatowy Policji w Będzinie oraz Starosta Będziński stoją przez dwoma umundurowanymi policjantami dziękując im za swoją postawę.
  • Starosta Będziński wraz z Komendantem Policji w Będzinie przemawiają do policjantów.
  • Dwaj umundurowani policjanci stojący obok siebie. W tle widoczna tablica z napisem Powiat Będziński oraz Godło Polski.
  • Trzech umundurowanych policjantów na czele z Komendantem Powiatowym Policji w Będzinie oraz Starosta Będziński.