Policja Będzin: Przejęli nielegalne automaty do gier
Będzińscy stróże prawa wsparci przez funkcjonariuszy z Śląskiego Urzędu Celno - Skarbowego zabezpieczyli kolejne nielegalne automaty do gier hazardowych. Przeprowadzona w Będzinie akcja zakończyła się przejęciem 3 nielegalnych maszyn w lokalu na terenie osiedla Syberka. Za naruszenie przepisów ustawy karno-skarbowej właścicielom salonów grozi wysoka grzywna oraz nawet 3 lata więzienia.
Wspólna akcja policjantów z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w Będzinie oraz funkcjonariuszy z Śląskiego Urzędu Celno - Skarbowego z Częstochowy ukierunkowana była na zwalczanie pozostającej poza kontrolą nielegalnej działalności hazardowej. W ostatnim czasie wspólne działania na terenie różnych miast powiatu będzińskiego pozwoliły na zabezpieczenie wielu nielegalnych maszyn.W trakcie wczorajszych działań funkcjonariusze trafili do jednego z lokali na będzińskim osiedlu Syberka. Sprawdzeniem objęte zostały stojące w nim maszyny do gier, szczególnie pod kątem ichpochodzenia, legalności oraz posiadanych zezwoleń na prowadzoną działalność. W trakcie wspólnej akcji mundurowi z Urzędu Celno - Skarbowego zakwestionowali legalność działania 3 automatów do gier losowych w lokalu obsługiwanym przez 77-letnią kobietę. Aktualnie stróże prawa ustalają straty, jakie poniósł Skarb Państwa w związku z tą nielegalną działalnością. Nielegalne maszyny zostały zabezpieczone w magazynie.
Komenda Powiatowa Policji w Będzinie, bedzin.slaska.policja.gov.pl/, bedzin.slaska.policja.gov.pl/ka1/informacje/wiadomosci/256761,Przejeli-nielegalne-automaty-do-gier.html
Ostatnie Artykuły

Z–1 pojedzie z nowego przystanku. W Czeladzi zmienia się organizacja

Muzeum Saturn pokaże przemysłowe twarze. W programie gry, wykład i pokazy

John McConnell w Będzinie - spotkanie, które zatrzymało codzienny pęd

Kolia z Góry Zamkowej odsłania dziecięcy grób sprzed wieków

Plan zagospodarowania Siewierza wraca do rozmów. Projektant będzie online

Pierwsze rowerowe uprawnienia dla uczniów z Będzina

Winyle wracają do Będzina - biblioteka zyskuje nowy muzyczny oddech 🎶📚

Wiklina, tradycja i tylko 10 miejsc - Będzin szykuje rzemieślniczy hit

Nowa altana w Sławkowie ma służyć nie tylko gościom schroniska

Pochód, sport i piana party. Ostojada znów połączyła uczestników

W powiecie Będzińskim bezrobocie znów spadło. Majowe dane są lepsze

Będzinanin z pucharem świata – Michalik zdobył złoto w Vitorii

Łamańce Dębskiego rozgrzały siewierską bibliotekę. Uczniowie nie odpuszczali

W Będzinie członkowie PZG spotkali się przy grillu i pod patronatem starosty
Przydatne dane teleadresowe
- Stacja Pogotowia Ratunkowego w Czeladzi - adres i kontakt
- Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Nr 4 w Będzinie – kontakt, dojazd i strukturę jednostki
- Urząd Miejski w Wojkowicach - kontakt, godziny, wydziały i jednostki podległe
- Centrum Usług Społecznych w Czeladzi - kontakt, tymczasowe adresy i formy pomocy
- Czeladzkie Wodociągi - kontakt, awarie, BOK i cennik usług
- Miejsko-Gminne Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Siewierzu - kontakt, zajęcia, Zamek
