Powiat Będzin: Bezpłatne szkolenia dla organizacji pozarządowych
Marszałek Województwa Śląskiego i Rada Działalności Pożytku Publicznego Województwa Śląskiego zapraszają na szkolenia dla organizacji pozarządowych.
Terminy oraz tematy szkoleń:
20 kwietnia 2021 r., godzina 14:00-15:30
Realizacja zadań publicznych. Najczęściej popełniane błędy przez realizatorów. Jak ich unikać?”
22 kwietnia 2021 r., godzina 14:00-15:30
Źródła finansowania organizacji pozarządowych”
Z uwagi na stan epidemiologiczny szkolenia odbędą się w trybie online. Zgłoszenia należy przesłać w terminie 6 kwietnia do 18 kwietnia na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem w tytule wiadomości tytuł szkolenia i data”, wraz z podaniem imienia, nazwiska, numeru telefonu i adresu e-mailowego, na który w dniu konferencji zostanie wysłany link aktywujący.
Starostwo Powiatowe w Będzinie, http://powiat.bedzin.pl/aktualnosci/4552-bezplatne-szkolenia-dla-organizacji-pozarzadowych
Autor: krystian