Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Będzin

Będzińscy policjanci poszukują sprawców rozboju który miał miejsce w nocy z 2 na 3 czerwca bieżącego roku na terenie jednej z firm w Wojkowicach Kościelnych. Wizerunek jednego ze sprawców zarejestrowała kamera monitoringu wizyjnego. Osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, sylwetkę którego przedstawia nagranie z miejsca zdarzenia, prosimy o pilny kontakt.

Do rozboju doszło z 2 na 3 czerwca bieżącego roku około północy na terenie jednej z firm działających w Wojkowicach Kościelnych. Prezentowany na filmie mężczyzna działający prawdopodobnie wraz z czterema innymi osobami dokonał kradzieży przy użyciu przedmiotu przypominającego pistolet znajdującej się w firmie gotówki. 

W związku z powyższym świadkowie tego zdarzenia lub osoby posiadające wiedzę o nim albo o sprawcach kradzieży, w tym mężczyzny którego wizerunek prezentuje załączony film proszeni są kontakt z Wydziałem Kryminalnym KPP w Będzinie pod nr tel: (32) 36 80 238 (osoba prowadząca sprawę kom. Janusz Jasiński), pozostałe telefony (32) 36 80 266, (32) 36 80 255 lub z najbliższą jednostką policji pod numerami alarmowymi 112 i 997. Informacje można również przekazać za pomocą poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. a także anonimowo za pomocą formularza "POWIADOM NAS" zamieszczonego stronie internetowej  Komendy Powiatowej Policji w Będzinie.