Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Będzin

Wczoraj o godzinie 22.00 zakończyła się prowadzona na terenie naszego powiatu akcja "Bezpieczny Weekend". Podczas długiego majowego weekendu nad bezpieczeństwem na drogach czuwało kilkudziesięciu policjantów Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Będzinie oraz policjanci innych wydziałów. Niestety nie dla wszystkich kierujących spotkanie z nimi zakończyło się bez konsekwencji...

Działania rozpoczęły się we wtorek  a zakończyły wczoraj o godzinie 22.00. W tym czasie policjanci czuwali nad bezpieczeństwem na drogach powiatu będzińskiego. Przeprowadzili oni ponad 900 badań trzeźwości kierowców. Zwracali także szczególną uwagę na korzystanie z pasów bezpieczeństwa oraz respektowanie przepisów ruchu drogowego a szczególnie stosowanie się do obowiązujących ograniczeń prędkości. Mundurowi zatrzymali 2 kierowców, którzy prowadzili swoje pojazdy mechaniczne pod wpływem alkoholu i jednego będącego pod wpływem narkotyków.  Stróże prawa zatrzymali także 1 nietrzeźwego rowerzystę a dwom osobom zatrzymali prawo jazdy za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w terenie zabudowanym.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.