Chcąc uniknąć przymusowego pobytu na izbie wytrzeźwień, zaproponował interweniującym policjantom łapówkę. Teraz, 69-letni mieszkaniec Sławkowa w związku z tym czynem musi liczyć się nawet z 8- letnim pobytem w więzieniu. Z pewnością uniknąłby tych problemów, gdyby nie jego naganne zachowanie i stan, w jakim się wówczas znajdował. W chwili przybycia stróżów prawa mężczyzna miał bowiem w swoim organizmie ponad 2 promile alkoholu, awanturował się i usiłował włożyć do kieszeni mundurowych plik banknotów.

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem, w jednych z domów na terenie Sławkowa. Policjanci, pełniący służbę w tamtym rejonie, otrzymali zgłoszenie o awanturze domowej. Pojechali na miejsce i potwierdzili nieporozumienia rodzinne. Zgłaszającym okazał się 69- letni lokator. Mężczyzna twierdził, że nie może porozumieć się z żoną i synem. Przypuszczalnie, tego dnia utrudniało mu to zbyt wysokie stężenie alkoholu w organizmie. Wykonane przez mundurowych badanie pokazało przeszło 2 promile. Poza tym, 69-latek, gdy tylko usłyszał, że najbliższe godziny przyjdzie mu spędzić na izbie wytrzeźwień, wyjął z kieszeni 100 złotych i próbował wręczyć je policjantom. Usiłował w ten sposób nakłonić ich do odstąpienia od dalszych czynności. Teraz, zatrzymanemu grozi odpowiedzialność za przestępstwo korupcyjne. W takim przypadku kara przewiduje nawet 8 lat więzienia. Po wytrzeźwieniu o losie 69- latka zdecyduje sąd i prokurator.

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Publikacje

 

Publikujemy artykuły reklamowe (tzw sponsorowane) odpłatnie - w cenie 50 zł netto / publikacja.

 

Artykuł jest oznaczony jako sponsorowany. Zawiera zdjęcie oraz dostarczony tekst. Może zawierać linki wedle oznaczenia (dofollow/nofollow) służące przekazaniu pozycjonowania. Artykuły - publikacje sponsorowane emitowane są na stałe bez ograniczenia czasowego. Pojawiają się na stronie głównej oraz w sekcji z aktualnościami - dzięki czemu szybko się indeksują w Google. Publikujemy je także na naszym fanpage na Facebooku oraz Twitterze (o ile serwis lokalny posiada).

 

Zobacz inne nasze portale lokalne, wejdź na serwisylokalne.pl