Kolejne nielegalne maszyny do gier hazardowych wpadły w ręce policjantów z będzińskiego Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą którzy współpracowali w miniony piątek z funkcjonariuszami Śląskiego Urzędu Celno - Skarbowego. Zabezpieczone zostały w sumie cztery nielegalne automaty do gier w lokalu na będzińskim osiedlu Syberka, obsługiwanym przez 49-letnią kobietę.

Wspólna akcja policjantów z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w Będzinie oraz funkcjonariuszy z Śląskiego Urzędu Celno - Skarbowego ukierunkowana była na zwalczanie pozostającej poza kontrolą nielegalnej działalności hazardowej. W ostatnim czasie, sukcesywnie prowadzone, wspólne działania na terenie różnych miast powiatu będzińskiego pozwoliły na zabezpieczenie wielu nielegalnych maszyn. W trakcie piątkowych działań przeprowadzone zostały kontrole wybranych punktów usługowych i gastronomicznych.  Funkcjonariusze sprawdzali przede wszystkim pochodzenie, legalność oraz posiadane zezwolenia na prowadzoną działalność. W trakcie wspólnej akcji mundurowi z Urzędu Celno - Skarbowego zakwestionowali legalność działania 4 automatów do gier losowych w lokalu obsługiwanym przez 49-letnią kobietę na będzińskim osiedlu Syberka. Aktualnie stróże prawa ustalają straty, jakie poniósł Skarb Państwa w związku z tą nielegalną działalnością. Nielegalne maszyny zostały zabezpieczone w magazynie.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Publikacje

 

Publikujemy artykuły reklamowe (tzw sponsorowane) odpłatnie - w cenie 50 zł netto / publikacja.

 

Artykuł jest oznaczony jako sponsorowany. Zawiera zdjęcie oraz dostarczony tekst. Może zawierać linki wedle oznaczenia (dofollow/nofollow) służące przekazaniu pozycjonowania. Artykuły - publikacje sponsorowane emitowane są na stałe bez ograniczenia czasowego. Pojawiają się na stronie głównej oraz w sekcji z aktualnościami - dzięki czemu szybko się indeksują w Google. Publikujemy je także na naszym fanpage na Facebooku oraz Twitterze (o ile serwis lokalny posiada).

 

Zobacz inne nasze portale lokalne, wejdź na serwisylokalne.pl