Wczoraj w kolejną rocznicę katastrofy rządowego samolotu na smoleńskim lotnisku na cmentarzu miejskim na będzińskim wzgórzu zamkowym odbyły się uroczystości przy grobie tragicznie zmarłego posła Grzegorza Dolniaka. W miejscu wiecznego spoczynku posła ziemi będzińskiej pojawiły się wiązanki i zapłonęły znicze między innymi od władz państwowych, samorządu lokalnego oraz służb i instytucji.

Kwiaty i znicze na grobie tragicznie zmarłego w katastrofie smoleńskiej posła Grzegorza Dolniaka złożyła delegacja przedstawicieli Prezydenta R.P., Prezesa Rady Ministrów, parlamentarzystów, samorządowców oraz przedstawicieli służb mundurowych. Złożenie kwiatów i zniczy poprzedziła krótka modlitwa w intencji zmarłych w katastrofie. Miejscem wiecznego spoczynku zasłużonego będzinianina jest cmentarz przy parafii św. Trójcy na będzińskim wzgórzu zamkowym. Cześć jego pamięci oddali także przedstawiciele służb mundurowych. W asyście przedstawicieli innych służb wystąpił Komendant Powiatowy Policji w Będzinie insp. Arkadiusz Więcek.

  • Warta wojskowa przy grobie
  • Delegacja  na cmentarzu
  • Delegacja służb mundurowych na cmentarzu
  • Delegacja służb mundurowych na cmentarzu
  • Składania wiązanek na grobie posła Grzegorza Dolniaka
  • Składania wiązanek na grobie posła Grzegorza Dolniaka

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.