Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Będzin

Kolejne nielegalne automaty służące do gier hazardowych zabezpieczyli policjanci z będzińskiego Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą współpracujący z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej. Wczoraj zabezpieczone zostały trzy nielegalne maszyny w lokalu w Czeladzi. Pięć kolejnych przejęto również w Czeladzi w miniony piątek. Stróże prawa zatrzymali w trakcie działań dwie osoby, 64-letnią kobietę i 69-letniego mężczyznę trudniących się nielegalnym biznesem.

W miniony piątek wspólne działania funkcjonariuszy Śląskiego Urzędu Celno - Skarbowego i będzińskich policjantów z Wydziału ds. Zwalczania Przestępczości Gospodarczej zakończyły się zatrzymaniem pięciu nielegalnych automatów do gier hazardowych w lokalu w Czeladzi. W lokalu zatrzymany też został 69-letni mieszkaniec miasta parający się nielegalnym biznesem. Wspólne działania  funkcjonariusze postanowili kontynuować również w innych czeladzkich lokalach. Na kolejne sukcesy w walce z "hazardowym podziemiem" nie trzeba było długo czekać. Wczorajsza kontrola w jednym z lokali w centrum Czeladzi należącym do 64-letniej mieszkanki miasta zakończyła się zatrzymaniem trzech kolejnych nielegalnych maszyn. Nielegalny sprzęt został zabezpieczony i przetransportowany do magazynu częstochowskiego oddziału urzędu. Zatrzymane osoby czeka teraz wysoka kara finansowa.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.